نتایج جستجو برای عبارت :

کمی معاشرت کنیم | شماره ی نمیدونم چند .

به تازگی متوجه شده ام که با دو گروه از آدمها نمیتوانم معاشرت کنم:
خصوصا اگر این رابطه بخواهد عمیق باشد.
دسته ی اول مزخرف و سطحی اند ، که ارزش معاشرت ندارند.
دسته ی دوم خوب و باارزش اند، اما خودم را لایق معاشرت با آنها نمیدانم.
و چون انسان ها از این دو دسته خارج نیستند؛ بالطبع تنهایی را ترجیح میدهم و خودم را تحمل میکنم...
گرچه من هر دو دسته را دوست میدارم.
به تازگی متوجه شده ام که با دو گروه از آدمها نمیتوانم معاشرت کنم:
خصوصا اگر این رابطه بخواهد عمیق باشد.
دسته ی اول مزخرف و سطحی اند ، که ارزش معاشرت ندارند.
دسته ی دوم خوب و باارزش اند، که خودم را لایق معاشرت با آنها نمیدانم.
و چون انسان ها از این دو دسته خارج نیستند؛ بالطبع تنهایی را ترجیح میدهم و خودم را تحمل میکنم...
گرچه من هر دو دسته را دوست میدارم.
آداب معاشرت چیزی است که به راحتی ممکن است زیر پا گذاشته شود؛ بنابراین همه‌ی ما باید نسبت به رفتارهای‌مان هوشیار باشیم و تمام تلاش خود را بکنیم تا درست و طبق اصول با دیگران برخورد کنیم. نتیجه‌ی رعایت کردن آداب معاشرت را هم خود شما و هم اطرافیان‌تان حس خواهید کرد و به نفع همه خواهد بود. ضمنا کسی که در هر حال، آداب معاشرت را رعایت می‌کند کمتر پیش می‌آید که بعدا بابت رفتارش دچار تاسف و خجالت شود.
ما معمولا اشتباهات رفتاری دیگران را خیلی خوب می
تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1
تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1تست شماره 1
ادامه مطلب
نحوه آداب معاشرت با اطرافیان
آداب معاشرت : شخصیت انسان در عرصه روابط گوناگونی شکل می گیرد. این روابط به ترتیب عبارتند از: رابطه انسان با خود، رابطه با خدا و رابطه با دیگران.
 انسان موجودى اجتماعى است و نیازمند معاشرت، تبادل افکار و ایجاد روابط نیکو با همنوعان است و بر اثر همین معاشرتها و تبادل افکار روابط انسانى شکل مى ‏گیرد و فرهنگ 
انسانى هویت خود را آشکار مى ‏سازد.
در دیدگاه اسلامى، جامعه و معاشرت روابط انسانى آن، رنگ الهى و عبادى به خود
گاهی وقت ها پیش می آید که درجایی یا درمواجه با کسی نمی دانیم چه رفتاری انجام دهیم که مناسب ودرست باشد.یک انسان عاقل می داند که بی اعتنایی به احساسات دیگران‌‌،کاری زشت و ناپسند است و سرچشمه بسیاری از مشکلات روزمره میشود.
معاشرت در لغت به معنی آمیختن،باهم زیستن،باهم گفتن وشنیدن و...است.آدم ها برای اینکه منظورشان را بهتر به هم برسانند وراحت تر باهم زندگی کنند آداب و رسومی را بوجود می آورند.بعضی از این آداب ورسوم برای نشان دادن دوستی واحترام و
آداب معاشرت در کره جنوبی
کره‌ای‌ها هنگام ملاقات یکدیگر، به هم تعظیم کرده و گاهی اوقات به جای آن به هم دست بدهند. اما شما برای آشناها می‌توانید سر تکان داده و به زبان کره‌ای به آنها سلام کنید. در این کشور مرسوم است که موقع ورود به خانه و بسیاری از رستوران‌های سنتی باید کفش خود را دربیاورید. در برخورد اول با یک فرد سالخورده احتمالاً از شما درباره سن، شغل و تحصیلات‌تان سوال می‌کند، حتی شاید از شغل پدر و مادرتان هم بپرسد. شما هم چنانچه تمایلی
چگونه با دیگران ارتباط موثر و مناسب داشته باشیم؟❔
در برخورد و معاشرت هامون با افراد دیگه چه نکاتی کلیدی رو باید رعایت کنیم؟❔
سلاااام عزیزان 
یکی از مهارت های زندگی، مهارت ارتباط میان فردی صحیح و موثره
در ارتباط میان فردی، اصول و قواعدی وجود داره که لازمه رعایت بشه تا معاشرت های بهتری داشته باشیم
ادامه مطلب
از اون شباس که بنده در حالت «no خواب» به سر میبرم :))
اگر بیدارید بیاید یکم معاشرت کنیم :)
 یه سری اتفاق ها برام افتاده که دقیقا اون طرف
ترس های زندگیم قرار داره ، و برای اینکه بتونم بهشون برسم
باید پا روی ترسام بذارم که این جرات رو ندارم ... 
شما اهل این هستین که پا روی ترسهاتون بذارید ؟
چطوری میتونید این کارو بکنین ؟
از تغییر همه چی نمیترسید ؟:)

امیرالمومنین ص میفرماید باید در دلت احتیاج بمردم و بی نیازی از ایشان پیدا گردد. و احتیاچ بانها در نرم زبانی و خوشروییت باشد وبینیازیت ازانها در خفظ  ا.برو ونگهدآری عزتت باشد  شرح عالیترین دستور معاشرت  و بر خورد با مردم را  امیرالمومنین ع در این جمله بیان میکند و حاصلش اینستکه انسان باید دوعقیده داشته باشد یکی انکه در معاشرت بهم نوع محتاجست زیرا  طبعااجتماعی افریده شده و در بقا ی خود بانها محتاجست پس لازم است رم گفتار وخوش برخورد باشددیگر
شاید قبل از ازدواج و قبل از تشکیل خانواده می‌توانستیم با هر کسی که بخواهیم معاشرت کنیم و دوست باشیم ولی وقتی زندگی را شروع می‌کنیم و مسئولیت یک خانواده را بر عهده می‌گیریم دیگر اجازه نداریم معاشرت و رفت و آمدی بر خلاف شأن و منزلت خانواده داشته باشیم

...عَنْ عَبْدِ اللَّهِ بْنِ صَالِحٍ عَنْ أَبِی عَبْدِ اللَّهِ ع قَالَ:
«لَا یَنْبَغِی لِلْمُؤْمِنِ أَنْ یَجْلِسَ مَجْلِساً یُعْصَى اللَّهُ فِیهِ وَ لَا یَقْدِرُ عَلَى تَغْیِیرِهِ.»
 الکافی، ج۲، ص۳۷۴
از امام صادق (علیه‌السلام) نقل شده است:
«برای مؤمن شایسته نیست که در مجلسی بنشیند که در آن معصیت خدا می‌شود و توان تغییر آن وضع را هم ندارد.»

پانوشتـــــــــــــــــــــــــ
چندروز پیش دیدم مرکز تنظیم و نشر آثار حضرت آیت‌الله بهجت (رحمة
#تلنگر
مولای من! این روزها همه دست و پایمان را گم کرده ایم؛ زمین و زمان را به هم می دوزیم تا اطلاعات کافی از این بیماری نوظهور ( #کرونا ) کسب کنیم، تا شاید از مبتلا شدن مصون بمانیم.
برای ایمنی از آن همه کاری می‌کنیم؛ در خانه می‌ مانیم، حتی اگر به بهترین مهمانی دعوت شده باشیم. با هرکسی معاشرت نمی‌ کنیم؛ از ترس آلودگی، دیوانه وار دستانمان را بارها می‌ شوییم و...
مولای من! کاش کمی از این همه اضطرار برای در امان بودن از این بلای دنیایی را، برای آمد
شماره وکیل پایه یک
شماره وکیل پایه یک
از بین کلمات و عباراتی که در پایین این متن آمده است احتمال دارد که شما به عنوان یک موکل به دنبال یکی از آنها باشید. پس می توانید شماره وکیل پایه یک برای مشکل حقوقی خود را در عبارات ذیل جستجو کنید. همینطور می توانید برای اطلاعات بیشتر با شماره های دفتر وکالت تماس بگیرید.

شماره وکیل کیفری
شماره وکیل مجرب
شماره وکیل با تجربه
شماره وکیل رایگان
شماره وکیل تلفنی
شماره وکیل پایه یک دادگستری
شماره وکیل آنلاین
ش
درسهای عاشورا - حُسن معاشرتیاقوت مستعصمی از اَنَس روایت می‌ کند که در خدمت امام حسین ‌‏علیه ‌السلام‏ بودم؛ کنیزکی دسته گلی برای آن حضرت آورد. امام حسین ‌‏علیه ‌السلام‏ فرمود: اَنْتِ حُرَّةٌ لِوَجْهِ اللهِ تَعالى تو برای خدا آزادی.احادیث قَالَ الصَّادِقُ ‌علیه ‌السلام: یَا شِیعَةَ آلِ مُحَمَّدٍ، اعْلَمُوا أَنَّهُ لَیْسَ مِنَّا مَنْ لَمْ یَمْلِکْ نَفْسَهُ عِنْدَ غَضَبِهِ، وَ مَنْ لَمْ یُحْسِنْ صُحْبَةَ مَنْ صَحِبَهُ، وَ مُخَالَ
خانوادگی؟ بیرون؟
همون یه کنسرت بود و والسلام...
یه جوری افسرده ام که کسی دلش نمیخواد معاشرت کنه بام :) هه...
اسکایپ ریختی آی دیم رو سرچ کن پیدا می کنی
hourieforoughi80
منتظرتم :)
یکم سر در بیار دیگه عه :(
همش که من نباید در بیارم
سر :/
بدوووو :(
اونجا چت می کنیم :)
خرداد مجبور شدم پنج بار توضیحات ثابتی‌ـو به پنج گروه بدم. معاشرت‌ها بد نبود، ولی چیزی که هنوز و تا امروز وجود داره عدم قطعیته. یکی از مواجهه‌های نسبتاً عادی در اینجا، ایجاد یه فضایی هست که نامشخصه، نمیشه قطعی گقت که سودی عائد طرفی از ماجرا میشه امّا توصیف صحیح این برزخ می تونه "disgusting" باشه. پلشت. در حالی که دیروز جراحی لثه کردم و امروز ساعت دوازده و نیم با OA قرار داشتم، برای ناهار سوپ نیمه‌آماده درست کردم و به هم‌اتاقیِ جدیدم، مستند و فوتو
خدایا،من چقدر عاشق طبیعتم.اونم متقابلا عاشق منه.نیم ساعت پپیاده روی رفتم و سردرد چند روزه م که هم چنان باقیست خوب شد.پس فردا میرم دکتر.گوگل نابود شد از بس من سرچ کردم سردرد،علت سردرد،میگرن.حقیقتا هیچی تو دنیا قابل قیاس با سلامتی نیست.
حالا میخوام یه لیست از کارایی که سردرد منو خوب میکنه بنویسم شاید به درد شما هم خورد.
1.مسکن بخورین.من تا جایی که بتونم تحمل کنم نمیخورم.
2.دوش بگیرین.هم دوش سرد و هم دوش سرد موثرن.بستگی به سلیقه و تحمل تون داره.
3.ور
شناسایی شماره تلفن همراه 
اگر می خواهید تا رقم آخر شماره دوست خود را کشف کنید طریق آن چنین است :
1_از او بخواهید که عدد 60 را در نظر بگیرد.
2_تقسیم بر 2 کند.
3چهار نمره آخر شماره تلفن خود را با عدد حاصل جمع کند. 
4_عدد 25 را از حاصل کم کند.
5_حاصل را در 3 ضرب کند.
6_از حاصل عدد 15 را کم کند.
7_حاصل را در 2 ضرب کند.
8_حاصل را بر 6 تقسیم کند.
9_جواب، چهار شماره آخر تلفن مورد نظر خواهد بود . 
سلام دوستان، خوبید انشاالله؟
دارم کتابی قدیمی با اسم "آداب معاشرت (برای همه)" رو مطالعه میکنم، همونطور ک از اسمش پیداشت میخوام از نکاتش عکس بندازم و در مگا آپلود کنم تا شما هم از نکاتش بهره ببرید.
دقت کنید مگا یک فضای ابری هستش که پوشهء اختصاصی این کتاب رو در اون آپلود میکنم شما میتونید با کلیک بر روی لینک وارد پوشه شده عکس هارو بخونید یا کل پوشه رو دانلود کنید.
اول اینکه تا وقتی من کتاب رو بخونم و عکس نکاتشو واسه تون آپلود کنم این مطلب رو پین ش
حواسمان باشد که
داریم در ستایش تنهایی صحبت میکنیم نه منزوی
بودن. خلوت کردن با خود با اجتماع گریزی فرق دارد. اگر مثل من اهل صحبت کردن با راننده
تاکسی و فروشنده و فردی که تو ایستگاه اتوبوس منتظر ایستاده یا توی اتوبوس کنارتان
نشسته یا حتی مشتری های دیگه توی مغازه و کلا اهل حرف زدن با غریبه ها هستید،
تنهایی به شما حتی فرصت بیش تری برای گفتگو و داد و ستدهای زبانی و آزمودن قابلیت هایتان
برای ارتباط برقرار کردن می دهد. وقتی با دوست یا دوستانمان بیرو
خرید شماره مجازی ارزان و با کیفیت بالا از نامبرلند
خرید شماره مجازی برای چیست و چه استفاده ای دارد؟
شما پس از خرید شماره مجازی می توانید از آن برای راه اندازی حساب تلگرام، واتساپ و تمامی پیام رسان ها  از آن استفاده کنید، همچنین در صورتی که از برخی سایت ها و نرم افزارهای خارجی استفاده می کنید و برای احراز هویت نیاز به شماره خارج از ایران دارید می توانید از این سرویس استفاده کنید.
بعد از خرید شماره مجازی چگونه از آن استفاده کنیم؟
شما می توانید
برای من افسردگی یک سگ سیاه نیست.
افسردگی، تناقض بین خودم است و تصویرم در آینه جریان زندگی؛
بین میل شدیدم به کتاب و نخواندن،
بین ارادتم به کار و بی‌کاری،
بین نیازم به معاشرت و تنهایی در جمع،
بین رقصیدن و جلف‌بازی و تک‌خوری.
افسردگی، تمارض به عادی بودن است...
حواسمان باشد که
داریم در ستایش تنهایی صحبت میکنیم نه منزوی
بودن. خلوت کردن با خود با اجتماع گریزی فرق دارد. اگر مثل من اهل صحبت کردن با راننده
تاکسی و فروشنده و فردی که تو ایستگاه اتوبوس منتظر ایستاده یا توی اتوبوس کنارتان
نشسته یا حتی مشتری های دیگه توی مغازه و کلا اهل حرف زدن با غریبه ها هستید،
تنهایی به شما حتی فرصت بیش تری برای گفتگو و داد و ستدهای زبانی و آزمودن قابلیت هایتان
برای ارتباط برقرار کردن می دهد. وقتی با دوست یا دوستانمان بیرو
دهان و دندان ها از قسمت های مختلفی تشکیل شده اند. دندانپزشکان برای بررسی دقیق دندان ها و همچنین دلایل دیگر دندان ها را شماره گذاری کرده اند. این شماره گذاری در تمام دنیا یکتا بوده و همه دندانپزشکان از آن استفاده می کنند. شاید در هنگام معاینه توسط دندانپزشک شما نیز با این شماره ها آشنا شده باشید. در ادامه به بررسی شماره هر دندان می پردازیم.
در هر فک 4 دندان پیشین، 2 دندان نیش و 4 دندان آسیا وجود دارد. هر کدام از این دندان ها نقش مهمی را در جویدن و ه
حضرت صادق (علیه السلام) فرمود حضرت زین العابدین (علیه السلام) مسافرت نمى کرد مگر با رفیقهائى که او را نمى شناختند. با آنها شرط مى کرد در کارهائى که پیش مى آید اجازه دهند ایشان خدمت کند و انجام دهد. زمانى با دسته اى به سفر رفت
ادامه مطلب
(به مناسبت روز معلم )
شماره 5
سابزیرو
سابزیرو بی هان 
شاگردانی مثل فراست رو 
داشته  که سرکش بودند
شماره 4:
اسکورپیون 
شاگردانی مثل ساتورشی
که کشته شدند
شماره 3:
ریدن:
شاگردانی مثل کوان لینگ
داشتند که خبیث شدند
شماره 2:
تونی استارک
بهترین شاگرد  او
پیتر پارکر هست 
شماره 1:
بتمن 
او پرونده  کامل خوبی داره
همه شاگردانش 
تبدیل به ابرقهرمان 
شدند بهترین معلم ایشان است
بازار ایران جای فوق‌العاده جذابیه. آقای لطیف مرد دلنشینی بود، دلنشین‌تر بود اگر کتاب زیر و رو بهمون نمی‌داد. معاشرت جالبی بود.
در لحظه‌ای که احساس می‌کردم چه قدر مردمان بی‌منطقن و دغدغه‌های سطحی دارن، خدا زد پس کله‌م و دغدغه‌ی سطحی‌دار شدم و هم بی‌منطق.
عرض دیگری ندارم. جز تلگرافی‌نوشتنم هم نمی‌آد.

رسم و رسوم خاص خانواده تان چیست؟
کدام نوع تفریحات را دوست دارید؟
بعد از ازدواج تا چه حد اهل رفت و آمد با دوستانتان هستید؟
معاشرت همسرتان با دوستانش را می پسندید؟
کارهایی که به آن اشتغال داشتیدچه بوده است 
از شغل فعلیتان ،راضی هستید؟
با همکارانتان رابطه تان چطور است؟
خط مشی سیاسی و اعتقاداتتان درباره مسائل سیاسی چیست ؟
Mobile Business یکی از سایتهای اصلی مرجع در دایرکتوری شماره بانکداری موبایل و Business Banking است.
تیم ما توانسته است در ماه های اخیر بیش از 1 میلیون بانک شماره تلفن همراه را به روز کند. ما فروش خود را با بانک شماره موبایل تضمین می کنیم.ما توانسته ایم بیش از 500 عنوان شغلی را در این سایت جمع آوری کنیم و مفتخریم که بزرگترین سایت برون سپاری برای بانکهای شماره تلفن و بانکهای شماره تلفن همراه هستیم.شما می توانید با خرید شماره تلفن بانک مرکزی ما تبلیغات خود را مو
Mobile Business یکی از سایتهای اصلی مرجع در دایرکتوری شماره بانکداری موبایل و Business Banking است.
تیم ما توانسته است در ماه های اخیر بیش از 1 میلیون بانک شماره تلفن همراه را به روز کند. ما فروش خود را با بانک شماره موبایل تضمین می کنیم.
ما توانسته ایم بیش از 500 عنوان شغلی را در این سایت جمع آوری کنیم و مفتخریم که بزرگترین سایت برون سپاری برای بانکهای شماره تلفن و بانکهای شماره تلفن همراه هستیم.
شما می توانید با خرید شماره تلفن بانک مرکزی ما تبلیغات خود را م
مهارت های زندگی در نهج البلاغه

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

جلسه هشتم: مهارت معاشرت (۵)
ادامه مطلب

حتما شما هم شنیده‌اید که می‌گویند فلانی کلاس اجتماعی ندارد یا از آداب معاشرت چیزی نمی‌داند، همه ما در اجتماع زندگی می‌کنیم و در روابطمان ناگزیر از ارتباط با سایر انسان‌ها هستیم و آداب اجتماعی ازجمله اصولی است که باید از آن آگاهی داشته باشیم و ندانستن این اصول و فنون در جامعه مدرن امروزی می‌تواند مشکلات زیادی را در رابطه با سایر انسان‌ها برایمان ایجاد کند.
اما این اصول و آداب چه چیزهایی هستند؟ آیا این اصول از کشوری به کشوری دیگر مت
{امام زمان(عج) از منظر روایات - شماره 30}

همانند زنبور

امیر المومنین(ع) می فرمایند: "به سان زنبور در میان پرندگان باشید. تمامی پرندگان آن را ضعیف می شمارند، و اگر می دانستند چه برکتی در درون خود دارد، چنین نمیکردند.
با مردم با زبان ها و بدن هایتان معاشرت کنید و با قلوب و اعمالتان دوری گزینید.
قسم به کسی که جانم به دست اوست، آنچه را دوست دارید نخواهید دید، مگر پس از آنکه برخی از شما در چهره ی برخی دیگر آب دهان بیاندازند و برخی از شما برخی را دروغگ

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

در فرهنگ امروزی، والدین در یاد دادن آداب معاشرت به فرزندان‌شان با

ادامه مطلب

دانلود استکیر مهدوی برای خودرو

کمپین  «هر خودرو، یک بنر مهدوی» 
از کلیه مهدی یاوران عزیز دعوت می شود با نصب  برچسب های دائمی با شعارهای
مهدوی بر روی شیشه خودروی خویش به این طرح عظیم و همگانی بپیوندند.
موسسه "مصاف ایرانیان"
39  طرح جدید تولیدی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد ، تا در صورت
تمایل آن را به صورت برچسب چاپ کرده و
سلام
بنده مجردم و تجربه ای ندارم. اما از دوستان متاهل زیاد شنیدم که در زندکی مشترک، خانواده همسر خیلی مهم هستن. گفتن اگر چه با همسرشون شناخت کامل داشتن، سال ها بعد از آشنایی و ... ازدواج کردن و همسران شون معیارهاشون رو دارن، (حتی ازدواج های فامیلی)، اما اختلافات و تفاوت ها خانوادگی ارتباط شون رو با شوهران شون تحت الشعاع قرار داده. میگن که فقط خود فرد کافی نیست و خانواده ش خیلی مهمن و اون ها اشتباه شون این بوده که تا قبل عقد با خانواده خواستگار ز
از چند روز گذشته است و چند هفته می‌شود که چیزی ننوشته‌ام. هنوز خواننده‌ای ندارم و هنوز آنقدر با کسی در این فضا خودمانی نشده‌ام که زنگ بزند و بگوید کجایی پسر. من هنوز آن رهگذرم. آن رهگذر که یک روزی از پشت پنجره شما گذشته است. آن رهگذر که حتی کنجکاوتان نکرده. اما خب مسیر همین است، همین که بنویسی، بخوانی، معاشرت کنی، گفتگو کنی. از همین گذر کردن سالی به ماهی یکبار است که می شود آشنا شد. می شود مخاطب پیدا کرد و می شود دوست شد.

برای تغییر رمز ال کارت های تهران به یک تلفن ثابت در تهران نیاز دارید.

بعد از وارد نمودن شماره کارت و مربع
و شماره رمز مربع

شماره ی 00 مربع را گرفته
و شماره 12 مربع را می گیرید
سپس شماره ی رمز جدیدتان و مربع
و تکرار شماره ی رمز جدید و مربع
#پصت_کآربردیـ♥️
با این وب سرویس میتونید اسم صاحب اون شماره رو در بیاریدوب سرویس  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖http://185.81.98.145/api_number/api.php?lic=Tel&num=شماره  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
به جای " شماره " شماره شخص مورد نظر رو وارد کنید مثال :http://185.81.98.145/api_number/api.php?lic=Tel&num=0123456789
⚠️ توجه :1 : اگر بجایه اسم شخص لینک نمایش داد مجدد تلاش کنید2 : اطلاعات بعضی شماره ها رو بالا نمیاره 3 : فیلتر شکن فعال باشه←←←←←←←←←←←←←←♻️✔اندرویدکده✔♻️
شماره مجازی بخاطر تحریم ها خیلی وقت ها ثبت نام در برخی سایت ها با شماره های ایرانی امکان پذیر نیست. از طرفی برخی افراد هم مایل نیستند شماره واقعی خودشون رو جهت ثبت نام در برخی سایت هایی که مورد تایید ایران نیست وارد نمایند. سایت "شماره تلفن" شرایطی برای شما بوجود می آورد که در صورت تمایل بتوانید با دریافت شماره های مجازی و فیک از امکانات اینترنتی که ملزم به داشتن شماره های خارجی می باشد استفاده نمایید. امید داریم بتوانیم برای شما مثمر ثمر با
شماره حساب مدرسه جهت واریز شهریه

لطفا مبلغ شهریه خود را از این پس به شماره حساب 0225467098009 و یا به شماره شبا IR10017000000225467098009 نزد بانک ملی بنام رحیم خلیلی و جواد افسری واریز و یا حضوری با دستگاه کارتخوان مدرسه پرداخت کرده و حتما فیش را تحویل داده و رسید خود را دریافت کنید. 

لازم بذکر است که پرداخت شهریه فقط بصورت واریزی به حساب از طریق دستگاه کارتخوان و یا واریز به شماره حساب قابل قبول است ضمناً از پرداخت آن بصورت نقدی خوداری کنید . 

با تشکر
مد

برای اینکار نیاز به یک ال کارت تهران و یک تلفن ثابت در تهران دارید.

۱) ابتدا با شماره ی ۹۰۰۲۱۱ با تلفن ثابت در تهران تماس بگیرید
2)شماره ی کارت خود را وارد کنید و سپس مربع را بگیرید
3) شماره ی رمز کارت خود را وارد نمایید و سپس مربع را بگیرید
4) صبر کرده تا بگوید شماره ی مورد نظر خود را وارد نمایید
5) شماره ی 00 را وارد نمایید و سپس مربع
6) شماره ی 11 را وارد نمایید و سپس مربع
7) موجودی ال کارتتان به ریال مطرح می گردد.

ابوولادحناط گوید ار امام صادق ع پرسیدم خداب عزوجل که فرمایدو پدر و مادر احسان کنید 23سوره 17 این احسان چیست فرمودا حسان اینستکه با انها نیکو معاشرت کنی و انها را مجبور نکنی که چیزیراکه احتیاج از تو بخواهند اگر چه بی نیاز باشند بلکه باید اظهار نکرده وظیعه خودرا انجام دهی مگر خدای عزوجل نمیفرمایدو هر گز به نیکی نرسیدمگر از انچه  دوست دارید انفاق کنید92سوده 3
چیزی که از آخر هفته میخوام یه آخر هفته‌ی شلوغ و معاشرت با آدم‌هاییه که دوستشون دارم. همون چیزی که این آخر هفته داشتم.

پنج‌شنبه یه دورهمی خانوادگی تو خونمون داشتیم که ساعت‌ها با بچه‌ی محبوبم تو دنیا وقت گذروندم و باهم بازی کردیم و شعر خوندیم و نقاشی کشیدیم و برای همدیگه لاک زدیم. وقت گذروندن با نیکا کوچولو همیشه روحم رو صیقل میده.
دخترخاله‌ها و دختردایی‌های محبوبم رو دیدم. از همه قشنگ‌تر خواهرم مجردی اومده بود شمال و برعکس وقتایی که با
شماره 6:
انت برکین 
زن ولیام برکین
شماره5:
شری برکین
بچه کنه ی این زوج
شماره 4: 
اشلی گراهام
کنه تراز شری ودخی ریس جمهور
شماره3:
حضور عالی در اویل 2 و رولیشنز1 و2
شماره 2:
جیل ولنتاین بهترین زن سری اویل با حضور در سه نسخه 5 و3 و1
بعد ایدا وانگ چر حضور ترین وبهترین زن دنیای اویله
شماره 1:
ایدا وانگ 
جاسوس وسکر
ویروس جمع کن
فریب کار
عالی 
اسکار بهترین زن سری اویل به ایشون میرسه

مرکزنیکوکاری امام جعفرصادق (ع) واقع در روستای میدان میشخاص -بخش سیوان استان ایلام
شماره حساب بانک ملی مرکز ( جهت واریز نذورات ، صدقات و کمک های نقدی مردم عزیز و فهیم کشور ایران) : 0112796441004
شماره شبا مرکز:IR100170000000112796441004
شماره تماس مدیراجرایی مرکز نیکوکاری مهندس حسین عبدالهی
معاشرت بر دانایی می افزاید ولی تنهایی مکتب نبوغ است.

جمله بالا نقل قولی است از یک مورخ انگلیسی به نام ادوارد گیبون که جمله ی پیچیده ای به نظر نمی رسد و سعی دارد یک مزیت کمتر شناخته شده تنهایی را بازگو کند. با اینکه جمله ساده به نظر می رسد ولی با یک بار خواندن ساده نمی توان آن را کامل درک کرد. برای اینکه بتوان جمله بهتر درک کرد آن را به دو گزاره کوچکتر تقسیم می کنم.
ادامه مطلب
عنوان درس 8 کتاب هدیه های آسمان پنجم دبستان، دو نامه می باشد. هدف اصلی این درس آشنایی دانش آموزان با برخی از آداب معاشرت و پرهیز از بدگویی، تهمت، خبرچینی و مسخره کردن می باشد.در این درس آداب معاشرت به شیوه قصه گویی و در قالب اختلاف دو دانش آموز و نامه نگاری آنها با یکدیگر بیان شده است.
در این قسمت، طرح درسی روزانه جهت تدریس درس مذکور آورده ایم. این طرح درس شامل 3 صفحه بوده و در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و امکان ویرایش آن وجود دارد.
در ابتدای
شماره مجازی چیست؟
شماره مجازی در واقع یک شماره تلفن است که وجود حقیقی نداشته ولی در عین حال می تواند بسیاری از امکاناتی که یک شماره تلفن واقعی در اختیار کاربران خود می گذارد را ارائه دهد و شما میتوانید از شماره مجازی برای ثبت نام در برنامه هایی مثل تلگرام استفاده کنید.
قیمت این محصول : 50000 ریال
برای دریافت آموزش شماره مجازی اینجا کلیک کنید
اگر برای شما هم جالب است بدانید ژاپنی های چه می کنند که اینقدر با هوشند و نظام آموزشی شان چگونه است این نوشته را بخوانید.اول از همه بد نیست بدانید که دانش آموزان ژاپنی در صه سال نخست مدرسه رفتنشان هیچ آزمون و امتخانی ندارند و بیشتر وقتشان صرف آداب معاشرت و رفتار درست میشود.فرهنگ ژاپنی‌ها حکم می‌کند که در سیستم آموزشی ژاپن آداب معاشرت مناسب به دانش آموزان جوان مهم‌تر از صرف انرژی کلاس برای این آزمون‌های استاندارد است. باور نهفته در نظام آم
شماره مجازی واتساپ …..شماره مجازی چیست
شماره مجازی شماره های غیر واقعی و غیر حقیقی هستند که شما به کمک آن بدون استفاده از یک تلفن واقعی یا بدون استفاده از سیم کارت یک اپراتور می توانید از آن برای ساخت اکانت و حساب کاربری در برنامه های مختلف استفاده کنید. در حقیقت این شماره ها توسط برخی از شرکت ها در اختیار کاربران قرار می‌گیرند و بدون داشتن سیم کارت می توانند از آن استفاده کنند. معمولاً شماره های مجازی مربوط به دو کشور کانادا و آمریکا هستند
بسم الله الرحمن الرحیم
قرار نیست اطرافیانمان ،  همه خوب باشند تا بشه باهاشون رفاقت یا دوستی یا معاشرت کنیم  ، تا بشه باهاشون ارتباط برقرار کنیم ، همانطور که ما آنی نیستیم که دیگران انتظار دارند، روی هم رفته همه ما دارای نقاط ضعف و قوتهایی  هستیم ، خوبی داریم بدی هم داریم ، زشت داریم زیبا داریم ، باید درهم خواهان همدیگر باشیم ، 
وقتی به میوه فروشی میرویم میگه سوا نکن درهمه خوب و بد را با هم می فروشم ، 
ما هم درهم میوه ها رو توی پاکت می ریزیم و
تو این مدتی که نبودم ، بیشتر از هر موقع ای احساس تنهایی میکردم ، حس تعلق نداشتن به جمعی از جمله بدترین حسهایی که میتونه وجود داشته باشه ، انقدر بهم فشار اومده بود که یه جاهایی میخواستم بدون اهمیت دادن به محیط اطرافم بزنم زیر گریه و فقط به حال و روزم گریه کنم ، منی که بیشتر اوقات سعی میکردم خودمو زیاد با ادما قاطی نکنم و باهاشون صمیمی نشم ، بیشتر از هر چیزی تو دنیا دلم برای دوستای قدیمیم تنگ شده بود برام حس جدیدی بود ، که واقعا من همونم که ..؟
و
سلام دوستان
حتما تا حالا شده یکی به شما تماس بگیره اما شماره اون رو ذخیره نداشته باشید اما کنجکاو باشید بدونید که کی بوده.
امروز میخوام یه سایتی رو به شما معرفی کنم که هم میتونید به دیگران کمک کنید که هویت شماره های ناشناس رو به بقیه بگین و هم از تجربه دیگران در مورد شماره های ناشناسی که بهشون تماس گرفتن مطلع بشین.
ادامه مطلب
امشب شب خیلی خوبی بود. یه جمع صمیمی و گرم من دوسشون دارم واقعا. این مشکل منه که نمیتونم راحت ارتباط برقرار کنم. معاشرت سخته برام وگرنه حتی بچه ها هم راحت تر از من حرف میزنن میگن و میشنون. من فقط شنونده ام تازه اگه درت بشنوم. خلاصه که همین خوش گذشت روحیمون عوض شد به خصوص مامان که درگیر رفتنو اومدن خونه بابابزرگمه براش انگار لازم بود. باید بخوابم فردا صبح زود پاشم. خیلی خسته ام. 
تداوم عشق در زندگی مشترک 
در زندگی مشترک زن و شوهر اصل هستند :در هر زندگی مشترک زن و شوهر شماره یک هستند . بچه ها شماره دو و کار شماره سه . اگر زوجی خودشان را در زندگی مشترک در اولویت قرار دهند و نقش اول زندگی باشند ، به طور قطع می توانند بچه های بهتری تربیت کنند و در امور شخصی و کار هم موفق تر باشند . اما اگر در زندگی مشترک این اولویت ها جابجا شده و زن و شوهر شماره دو یا سه شوند . هیچ چیز دیگر سرجایش نخواهد بود و درست عمل نمی کند و هیچ کدام از زندگی د
جدیدا برای معاشرت که تشنه میشم به کسی زنگ نمیزنم والا دیگه خیلی وقته حوصله ی حرف زدن طولانی مدت رو ندارم 
برای معاشرت که تشنه میشم میزنم بیرون میرم خرید و دورادور با آدمایی که نمیشناسم ارتباطای کمرنگ و سطحی برقرار میکنم مثلا دختر کوچولویی که بلند بلند با مادرش حرف میزد و براش عشوه میومد رو نگاه میکنم و در حد یه چشم تو چشم شدن باهاش مرتبط میشم و سیر
یا وقت رانندگی به عابرا اجازه عبور از خیابون رو میدم  و مرسی گفتن زیر لبیشون رو با لبخند و تکون
خوابم نمیبره. از ساعت ۹-۱۰ هم رو تختم. اعصابم خورده و نمیدونم دلیلش چیه. بیقرارم هستمو باز نمیدونم چرا. همش فکرای مزخرف میاد تو ذهنم. صورتمو رو بالش فشار میدم شاید از ذهنم برن. دلم میخواد بمیرم. چرا زندم. چرا عرضه مرردنم ندارم. یه حفره انگار تو درونم که مثل ساعت شنی همینجوری خالی میشه. نمیدونم چیه. چرا خلاص نمیشم از دستش. من که همش خونم به کسیم کاری ندارم چرا اینجوریم. دلم میخواد بمیرم اما نمیدونم چرا. فقط احساس میکنم بودنم به نفع هیچکس نیست چیزی
ویدئو‌های جذاب و پر بیننده زبان انگلیسی را با رویکردی خلّاق تماشا می‌کنیم و در اثنای تقویت شنیدن با نگاهی متفاوت و مؤثر، واژه‌ها و اصطلاحات جدید را می‌شناسیم. معاشرت می‌کنیم و تجربیات یادگیری خود را به اشتراک می‌گذاریم. مرور می‌کنیم و از یادگرفته‌ها در مکالمه استفاده می‌کنیم. در پایان از تماشای فیلمی که می‌توانیم به زبان اصلی آنرا درک کنیم، سرشار از حس خوشِ کامیابی می‌شویم.

زبان دوم فقط کلمات و گرامر که نیست؛ یادگیری زبان دوم، یاد
چالش شماره 1: تعیین اهداف بازاریابی چالش دوم: تعیین بستر مناسب چالش شماره 3: شناخت مخاطبان هدف خود چالش شماره 4: میزان دسترسی و مشارکت پایین چالش شماره 5: هزینه تبلیغات خود را افزایش دهید چالش شماره 1: تعیین اهداف بازاریابی جای تعجب است که تعداد بازاریابانی که در تعیین اهداف برای فعالیتهای بازاریابی خود …The post 5 از بزرگترین چالش های بازاریابی رسانه های اجتماعی appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/350iA1
بعد از امتحان زبان که اومدم خوابگاه وسایلم رو جمع کنم قلی زنگید
گویا بچه ها بهش گفته بودن من قرار نیست تولدش رو برم
زنگ زد گفت نارنجی
تو واقعا میخوای بری؟
گفتم آره دیگه ببخشید کار واجب دارم و اینا بلیط گرفتم باید برم
تولدشم تبریک گفتم
به بچه هام سپرده بودم که واسش کادو گرفتن منم سهیم کنن ولی فعلا نگرفتن
بعد از تولد هم گلگلی زنگ زد
گفت خیلی خوب نبوده گویا
و یه سری ماجراها رو تعریف کرد
و خدا رو شکر کردم که عاقل بودم و نرفتم بین آدمایی که معاشرت ب
سلام دوستانم
به درخواست واران جان، بر آن شدیم که یک بازی وبلاگی راه بندازیم. به یمن ولادت امام رضا علیه السلام، میخوایم یه مجموعه از خاطرات زیارت حرم رضوی داشته باشیم.
شما دوستان، بهترین خاطره سفرتون به مشهد رو در قالب یک پست توی وبلاگتون منتشر کنید و آدرسش رو تو همین پست بفرستید تا بتونیم کلی خاطره خوب رو با هم به اشتراک بذاریم :)
میتونید دوستانتون رو هم دعوت کنید.
لینک پست های شما در ادامه درج میشه
بسم الله :)
خاطرات شما:
1. دردانه (پست شماره ی
بسم‌الله...
سلام!
+
چهار روز است که به حکم بیماری، خودم را حبس کرده‌ام توی اتاق‌م. تقریباً ارتباط کلامی و چهره به چهره با کسی ندارم.
و این چهار روز به اندازه‌ی دو سه هفته‌ای گذشته بر من.
هیچ‌وقت فکر نمی‌کردم مصاحبتِ نزدیک با آدم‌ها این‌قدر برایم مهم باشد که این روزها کم‌بودِ همین یک عنصر توی روزهایم این همه رنجورم کند‌.
پ.ن:
تا پایان این حبس خانگی حداقل سه روز دیگر مانده.
و من حقیقتاً نمی‌دانم اگر این معاشرت نداشتن قرار بود مثلاً چند ماه ط
سلام دوستان
حتما تا حالا شده یکی به شما تماس بگیره اما شماره اون رو ذخیره نداشته باشید اما کنجکاو باشید بدونید که کی بوده.
امروز میخوام یه سایتی رو به شما معرفی کنم که هم میتونید به دیگران کمک کنید که هویت شماره های ناشناس رو به بقیه بگین و هم از تجربه دیگران در مورد شماره های ناشناسی که بهشون تماس گرفتن مطلع بشین.
ادامه مطلب
سلام دوستانم
به درخواست واران جان، بر آن شدیم که یک بازی وبلاگی راه بندازیم. به یمن ولادت امام رضا علیه السلام، میخوایم یه مجموعه از خاطرات زیارت حرم رضوی داشته باشیم.
شما دوستان، بهترین خاطره سفرتون به مشهد رو در قالب یک پست توی وبلاگتون منتشر کنید و آدرسش رو تو همین پست بفرستید تا بتونیم کلی خاطره خوب رو با هم به اشتراک بذاریم :)
میتونید دوستانتون رو هم دعوت کنید.
لینک پست های شما در ادامه درج میشه
بسم الله :)
خاطرات شما:
1. دردانه (پست شماره ی
و باز هم بولو بودن.
فکر میکنم وارد فاز دوم شدم. غمگینم و بی حسم ب صورت هم زمان. علاقه ای ب معاشرت کردن با دیگران ندارم و ی سری صحبتا نصفه کاره مونده و نمیتونم تمومشون کنم. دلم میخاد یه عالمه سریال ببینم و بعدش خیلی زیاد بخابم. بعد یکمی از درس های روهم تلنبار شده رو بخونم و وسایلامو مرتب کنم و باز هم بخوابم... خیلی زیاد بخوابم... یکی از گولی های هندزفری یی ک محمد بهم داده قطع شد و شدیدن براش ناراحتم چون محمد بهم داده بود خعلی عزیز بود، کاش کسی باشه ک
یادمه از بچگی از اسمم خیلی خوشم نمیومد. نمیدونم چرا ولی به نظرم اسم «امیر» نسبت به اسم فعلی که دارم جذاب تر بود تو اون زمان. میدونی شاید جالب باشه ولی هر کسی که اسمش امیر بود و من میشناختمش، آدم به اصطلاح شاخی برای من تداعی شده بود!بزرگتر شدم و تا به این دو سال اخیر از عمرم تا حالا خیلی کسی من رو به اسم صدا نکرده بود! شاید چون خیلی آدم اجتماعی نیستم و با هیچکسی چه تو دنیای مجازی یا چه تو دنیای حقیقی معاشرت نداشتم.اما
ادامه مطلب
تداوم عشق در زندگی مشترک 
در زندگی مشترک زن و شوهر اصل هستند :در هر زندگی مشترک زن و شوهر شماره یک هستند . بچه ها شماره دو و کار شماره سه . اگر زوجی خودشان را در زندگی مشترک در اولویت قرار دهند و نقش اول زندگی باشند ، به طور قطع می توانند بچه های بهتری تربیت کنند و در امور شخصی و کار هم موفق تر باشند . اما اگر در زندگی مشترک این اولویت ها جابجا شده و زن و شوهر شماره دو یا سه شوند . هیچ چیز دیگر سرجایش نخواهد بود و درست عمل نمی کند و هیچ کدام از زندگی د
لطفا مبلغ شهریه خود را از این پس به شماره حساب 0225367068006 نزد بانک ملی بنام رحیم خلیلی و جواد افسری واریز و یا حضوری با دستگاه کارتخوان مدرسه پرداخت کرده و حتما فیش را تحویل داده و رسید خود را دریافت کنید. 
لازم بذکر است که پرداخت شهریه فقط بصورت واریزی به حساب از طریق دستگاه کارتخوان و یا واریز به شماره حساب قابل قبول است ضمناً از پرداخت آن بصورت نقدی خوداری کنید . 
با تشکر
مدیریت دبیرستان نخبگان برتر
لطفا مبلغ شهریه خود را از این پس به شماره حساب 0225367068006 نزد بانک ملی بنام رحیم خلیلی و جواد افسری واریز و یا حضوری با دستگاه کارتخوان مدرسه پرداخت گرده و حتما فیش را تحویل داده و رسید خود را دریافت کنید. 
با تشکر
مدیریت دبیرستان نخبگان برتر
گاهی اوقات بر سر راه آدمیزاد
آدم هایی قرار میگرند
که فراتر از یک دوست معمولی هستند؛
که می شود با آن ها به هر چیزی بخندی
دوست هایی هستند در زندگی
که بی دغدغه می شود بدون نقاب بر صورت با آنها معاشرت کرد؛
می شود یادت برود که میزبانی یا مهمان!
جایی که هستی خانه اوست یا خانه خودت!
حتی می شود ناگفته های دلت،
آن هایی که جرأت گفتنش به خودت هم نداری، بهشان بگویی
و …
مطمئن باشی می شنوند و نشنیده می گیرند!
چقدر خوبند این آدمها
و چقدر همه ما نیاز داریم
به حد
خب، امروز معاینه چشم پزشکی انجام دادم. گفت از شماره ی فعلیِ عینک خودت 0.25 کمتر ضعیفی، 0.25 بیشتر آستیگماتی!
کلی هم تاکید میکرد که عینکتو بزن! میگفتم میزنم بابا! میگفت نه نمیزنی! :))
با اینکه باز هم نتونستیم دندون پزشکی بریم ولی باز هم از انجام این دو کار در این هفته خوشحالم.
الآن عکس دندون و شماره ی عینک رو دارم و این خودش کلی منو جلو انداخت. با تشکر از مامان که کلی به زحمت انداختمش.
+ میگن نگید شماره عینک بگید نمره! شماره که درست تره خب! دوره زمونه ا
⬅️ مثال کاربردی از وب سرویس های سیموتل
✅ قابلیت استفاده از وب سرویس Trunk API
با این امکان می توان تماس‌های ورودی را به صورت استعلامی به یک شماره دیگر  یا حتی شماره موبایل متصل نمود.
به عنوان مثال شرکتی خدمات پس از فروش خود را به نصاب هایی محول نموده است. مشترک در اولین تماس خود با مرکز پشتیبانی اطلاعاتی را اعلام و اپراتور آنها را ذخیره نموده و وظیفه را به عهده یک نصاب می گذارد. در صورتی که این مشترک مجددا تماس بگیرد این امکان وجود دارد که سیستم
حس میکنم دارم افسرده میشم. از کلی شلوغی و خوش گذرونی و مشغله، اومدم خونمون... تنها ام. کاری ندارم ک انجام بدم و روز هارو همینجوری مسخره طور میگذرونم...
تمایلی برای ارتباط برقرار کردن با عادم های دیگ ندارم و معاشرت کردن خ داره برام سخت میشه... و عجیب تر از همه، منی ک صبحا دیرتر از ساعت ۹ نمیتونستم بیدار شم حتی اگ ۴ صب خابیده بودم، الان تا ۴ و ۵ میخابم و ۱۲ بیدار میشم! جوری ک خود مامان هم نگرانه...
اگ ی ترم بالا تر بودم... اگ تجربه بالینی بیشتری داشتم، ق
تعریف شماره اموال هنگامی که بخواهیم یک دارایی ثابت مشهود را شناسائی و یا به آن دسترسی پیدا کنیم ، باید آن را شماره گذاری کنیم ،به طوریکه این شماره گذاری از قوانین خاصی پیروی کند ،اما این قوانین کاملا سلیقه ای و بسته به نیاز آن مجموعه میتواند تغییر کند .
به عنوان مثال در ادامه یک شماره اموال که از ۵ بخش تشکیل شده است  را  برای شما قرار دادیم که مدیران یک شرکت ،سازمان و یا یک مجوعه میتوانند براساس نیاز آن سازمان دسته بندی های این مثال  را تغییر

✅ شماره مجازی چیست؟شماره مجازی یا همان virtual number شماره تلفنی است که تحت سرویس های آنلاین در سایت ها یا اپلیکیشن های تحت وب مورد استفاده قرار می گیرد ، که از آن می‌توان برای اس ام اس یا زنگ زدن و ثبت نام در سایت ها و ساخت اکانت شبکه های اجتماعی استفاده کرد.
ادامه مطلب

امام علی (ع) : با مردم آنچنان معاشرت کنید که اگر بمیرید بر مرگ شما اشک ریزد و اگر زنده بمانید به شما عشق ورزند.

*میلاد امام علی غلیهم السلام آغازگر اشاعه عدالت و مردانگی و معرفت والاترین الگوی شهامت و دیانت ، بر عاشقانش مبارک باد*

{هیئت رهـــــروان شهدا شهرستان دزفــــول}

لینک کانال هیئت در برنامه ایتا:

http:\\eitaa.com\rahrovan_dez
1️⃣ ویژگی های رفتاری شامل:
تمرکز بیشتری بر فعالیتهای لذت بخش دارند.
از معاشرت با افراد منفی بین و ناراحت پرهیز می کنند.
صبر و حوصله بیشتری دارند.
شوخ طبعند و در شرایط سخت روحیه طنز خود را حفظ می کنند.
بجای عبور از بسیاری موانع، آنها را دور می زنند.
2️⃣ ویژگی های بینشی شامل:
عادت به نگاه مثبت دارند و خوش بین هستند.
اعتماد به نفس بالایی دارند.
توقعات و انتظارات محدودتری از دیگران دارند.
احساس خشم، کینه و انتقام در آنها به سادگی تحریک نمی شود.
سلام
اینجا برای این که حفظ کردن شماره تلفن ها رو آسون تر کنن، میان چند رقم آخرشون رو یه جوری انتخاب میکنن که یه کلمه بتونن انتخاب کنن و حروف اون کلمه روی صفحه کیبورد گوشی که هر شماره یه سری حرف داره معادل اون شماره ها بشه
مثلا اینجا که روی یه دارو هایی کار میکنن و یکی از دارو ها MDMA هست، شماره اش رو اینجوری انتخاب کرده
Phone: 831-429-MDMA (6362)
اینجوری راحت تر میشه حفظ کردنش. باحاله بنظرم

آموزش استفاده از کارت تلفن تهران :
برای اینکار به یک ال کارت تهران که دارای شارژ است و یک تلفن همگانی نیازمند هستید.
توجه: برای تست و استفاده از ال کارت تهران، شما می توانید با تلفن ثابت در تهران نیز اینکار را انجام دهید.
1) با تلفن همگانی شماره ی 900211 را گرافته
2) شماره کارت و سپس مربع را وارد نمایید
3) شماره رمز و سپس مربع را وارد نمایید
4) صبر کرده تا میزان شارژ کارت را گفته
و بگوید شماره ی خود را وارد نمایید
5) شماره ای که می خواهید با آن تماس بگیر
⬅️ مثال کاربردی از وب سرویس های سیموتل
✅ استفاده از وب سرویس در دفترچه تلفن
در سیموتل این قابلیت وجود دارد که دفترچه تلفن موجود در اتوماسیون یا هر نرم‌افزار دیگر را به سرویس ویپ متصل نماییم. به گونه ای که فرد با Log in کردن در اتوماسیون و جستجوی یک شخص در آن، با استفاده از گزینه Call طراحی شده بر روی اتوماسیون بتواند بدون شماره گیری توسط کاربر، به مقصد متصل شود.این شماره توسط وب سرویس به سرور ویپ متصل شده و سرور نیز با شماره گیری آن و اتصال آن به
سوالات ضمن خدمت خلاقیت‌ و نوآوری‌ در مدرسه
سوالات ضمن خدمت خلاقیت‌ و نوآوری‌ در مدرسه
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در سوالات ضمن خدمت خلاقیت‌ و نوآوری‌ در مدرسه می باشد.دانلود خلاقیت‌ و نوآوری‌ در مدرسه زیر می باشد: 
محتویات بسته نمونه سوالات خلاقیت‌ و نوآوری‌ در مدرسه:
این آزمون در حال آپدیت می باشد.لطفا ایمیل معتبر وارد کنید تا پس آپدیت خدمتت
رسول اکرم صلى ‏الله‏ علیه‏ و‏ آله به هر کس برخورد مى ‏نمودند، از بزرگ و کوچک، ثروتمند و فقیر، سلام مى‏ کردند و اگر به جایى حتى براى خوردن خرمایى خشک دعوت مى‏ شدند، آن را کوچک نمى‏ شمردند. زندگیشان کم هزینه بود، بزرگ طبع، خوش معاشرت و گشاده رو بودند، بى آن‏که بخندند، همیشه متبسم بودند، بى‏ آن‏که اخمو باشند، محزون بودند، بى‏ آن‏که از خود ذلّتى نشان دهند، متواضع بودند، مى ‏بخشیدند ولى اسراف نمى ‏نمودند، دل نازک و نسبت به تمام مسلمانان
رعایت کردن آداب معاشرت موضوعی است که همه افراد مخصوصاً زنان باید به آن توجه کنند و در زندگی روزمره به کار بگیرند. در ادامه 8 قانون آداب معاشرت را نوشته‌ایم، بنابراین همراه ما باشید.
1 – حس و حال شما نباید بر اخلاقتان تاثیر بگذارد
حتی اگر روز بسیار سختی را سپری کنید، باید این را در ذهن داشته باشید که بسیاری از افراد شاید متوجه این موضوع نباشند، پس هرگز نباید با اخلاق بد و زننده، باعث رنجش آن‌ها شوید. سعی کنید روی صورتتان لبخند داشته باشید و

راهنمای تغییر رمز کارت تلفن خراسان رضوی :
۱) ابتدا با شماره ی ۹۰۰۵۱۱ تماس بگیرید
۲) شماره ی ۱ را بگیرید
۳)شماره ی کارت خود را وارد کنید و سپس مربع را بگیرید
۴) شماره ی رمز کارت خود را وارد نمایید و سپس مربع را بگیرید
۵) صبر کرده تا بگوید شماره ی مورد نظر خود را وارد نمایید
۶) شماره ی 22 را وارد نمایید و سپس مربع
۷) رمز جدید را وارد نمایید و سپس مربع
8) رمز جدید را تکرار نمایید و سپس مربع

نکته: رمز جدید را فراموش ننمایید، که دیگر از کارت نمی توانید اس
هر انسانی شخصیت و روحیاتی دارد که اگر ما بتوانیم خصوصیات شخصیتی و روانی آن شخص را پیدا کنیم و برخوردمان را متناسب با روحیات او پایه‌ریزی کنیم به موفقیت و بازخورد خیلی خوبی در تعامل و معاشرت خواهیم رسید.جدای از شخصیت و روحیات هر انسان که به صورت جزئی در هر فرد وجود دارد ما باید بدانیم اصلی‌ترین تفاوت و تمایز انسان‌ها در زن بودن و مرد بودن آنهاست، و ما با دانستن تنها یکسری از اطلاعات کلی و همه‌گیر که در مورد مردان زنان وجود دارد می‌توانیم ب
#ادبستان_توحید#ثبت_نام_ادبستان_پسرانهفرم ثبت نام  اولیه ادبستان پسرانه توحید جهت ثبت نام اولیه و  تعیین زمان مصاحبه ، فرم را تکمیل و به  @tohidsc در تلگرام یا ایتا ارسال کنید.نام و نام خانوادگی نام پدر شماره ملیتاریخ تولدآدرس منزل شماره تلفن منزل شماره همراه پدر شماره همراه مادر شغل پدر شغل مادر سابقه حضور در مهد بازی (در صورت تایید اسم مربی)نام آموزشگاه قبلیسابقه بیماری خاص https://eitaa.com/adabestantohid
پکیجی که برای شما دوستان آماده کرده ایم ، یک پکیج کامل و بی نظیر است که به شما این امکان را می دهد که بتوانید شماره مجازی تمام کشورها را به صورت نامحدود و بدون دردسر بسازید.
به کمک این پکیج میتوانید شماره مجازی کشورهای آرژانتین ، چین ، فیلیپین ، آلمان ، هونگ کونک ، هند ، ایران ، پاکستان ، سوئد ، آمریکا ، کانادا ، انگلیس ، روسیه و همه کشورها (جداگانه) را به صورت نامحدود بسازید
و همچنین شما امکان استفاده از این شماره مجازی ها در تمام شبکه های اجت
مهلت ثبت نام

تا یک شنبه 11  فروردین ماه نود و هشت

لطفا جهت ثبت نام  و  شرکت در اعتکاف مبلغ 400,000 ریال به

شماره کارت  " 8185  4599  7210  5041"   بانک رسالت به نام برادر امیر محمد فلاح زاده

واریز نموده و شماره پیگیری و
یا شماره فیش واریزی را به همراه نام و نام خانوادگی به شماره  980 0915  0914  پیامک
نمایید.

و یا حتی میتوانید با در اختیار داشتن رمز دوم کارت بانکی خود از
پرداخت آنلاین   نیز استفاده کنید

برای اینکار به یک کارت تلفن رمز داری که دارای شارژ است و یک تلفن همگانی نیازمند هستید.
2) برای انتخاب زبان فارسی عدد1 و برای انتخاب زبان انگلیسی عدد 2 را وارد نمایید
3) شماره کارت و سپس مربع را وارد نمایید
4) شماره رمز و سپس مربع را وارد نمایید
5) صبر کرده تا میزان شارژ کارت را گفته
6) شماره ای که می خواهید با آن تماس بگیرید را وارد نمایید
انگشتام در عطشِ لمسِ صفحات سفرنامه های منصور ضابطیان میسوزن و هیچ غلطی در این راستا نمیتونم بکنم.
خیلی دلم میخواد از تمرین های عکاسی و کلاس زبان و پیانو و نویسندگی و معاشرت با فامیل و مردم رهگذر بنویسم
از کتابا ، آهنگا ، گلدونا ...
اما در حال حاضر خیلی تک‌بعدی دارم زندگی میکنم و جز تست های مبتکران و نشر الگو چیزی ندارم تقدیم کنم ...
الان متوجه شدید کنکور‌ی‌ام یا بیشتر توضیح بدم؟
وقتی به آدم تنهایی برمیخوری، مهم نیست که چه توجیهی برای تنها بودنش میاره.
دلیل تنها بودنش این نیست که از انزوا لذت می‌بره. بلکه اینه که در گذشته بارها تلاش کرده با جمع معاشرت داشته باشه، اما آدم‌ها همیشه ناامیدش کردن. 

جودی پیکو

راهنمای تغییر رمز کارت تلفن خراسان رضوی :
۱) ابتدا با شماره ی ۹۰۰۵۱۱ تماس بگیرید
۲) شماره ی ۱ را بگیرید
۳)شماره ی کارت خود را وارد کنید و سپس مربع را بگیرید
۴) شماره ی رمز کارت خود را وارد نمایید و سپس مربع را بگیرید
۵) صبر کرده تا بگوید شماره ی مورد نظر خود را وارد نمایید
۶) شماره ی 22 را وارد نمایید و سپس مربع
۷) رمز جدید را وارد نمایید و سپس مربع
8) رمز جدید را تکرار نمایید و سپس مربع
نکته: رمز جدید را فراموش ننمایید، که دیگر از کارت نمی توانید استفا
گرامی
می دارم روز قلم را، که قلم والاترین و بزرگترین نعمتی است که خداوند در
خدمت ما قرار داد تا اندیشه و خرد را بر جوهر آن بنشنایم و بر صفحات کاغذ
بیاوریم تا دانشی دیگر خلق شود.
انتشار: روزنامه خبرجنوب شماره 11138 مورخ 15 تیر 1398 صفحه 8 - روزنامه تماشا شماره 1852 مورخ 15 تیر 1398 صفحه 1 - روزنامه عصرمردم شماره 6666 مورخ 15 تیر 1398 صفحه 12 - روزنامه شیرازنوین شماره 742 مورخ 15 تیر 1398 صفحه 5 -
ادامه مطلب
دیپ چدار و بیکن
این دیپ خوشمزه جان می‌دهد برای مهمانی و دورهمی به پا کردن، هر چه دیپ‌های بیشتری بلد باشیم، کارمان در چیدن یک میز هیجان‌انگیز برای مهمانان عزیزمان آسان‌تر
می‌شود. مهمان‌ها همانجور که معاشرت می‌کنند و از کنار هم بودن لذت می‌برند، چیپس‌های کتل را در دیپ‌ها زده و عشق می‌کنند!
این دیپ چدار و بیکن آنقدر لذیذ و خوش‌قیافه است که مطمئنا همه مهمانانتان طرز تهیه‌اش را از شما خواهند پرسید. بفرمایید، این هم طرز تهیه دیپ چدار و بی
برای اینکار به یک کارت تلفن رمز داری که دارای شارژ است و یک تلفن همگانی نیازمند هستید.
2) برای انتخاب زبان فارسی عدد1 و برای انتخاب زبان انگلیسی عدد 2 را وارد نمایید
3) شماره کارت و سپس مربع را وارد نمایید
4) شماره رمز و سپس مربع را وارد نمایید
6) شماره ای که می خواهید با آن تماس بگیرید را وارد نمایید
توجه:

آموزش استفاده از کارت تلفن مشهد:
1) با تلفن همگانی شماره ی 900511 را بگیرید.
2) برای انتخاب زبان فارسی عدد1 و برای انتخاب زبان انگلیسی عدد 2 را وارد نمایید.
3) شماره کارت و سپس مربع را وارد نمایید.
4) شماره رمز و سپس مربع را وارد نمایید.
6) شماره ای که می خواهید با آن تماس بگیرید را وارد نمایید.
#ادبستان_توحید#ثبت_نام_ادبستان_پسرانهفرم ثبت نام  اولیه ادبستان پسرانه توحید جهت ثبت نام اولیه و  تعیین زمان مصاحبه ، فرم را تکمیل و به  @tohidsc در تلگرام یا ایتا ارسال کنید.نام و نام خانوادگی نام پدر شماره ملیتاریخ تولدآدرس منزل شماره تلفن منزل شماره همراه پدر شماره همراه مادر شغل پدر شغل مادر سابقه حضور در مهد بازی (در صورت تایید اسم مربی)نام آموزشگاه قبلیسابقه بیماری خاص https://eitaa.com/adabestantohid
شماره سریال موبایل کدی 15 رقمی است که در تمام گوشی های موجود متفاوت میباشد.با استفاده از شماره سریال  زمانی که گوشی گم یا دزدیده شود میتوان توسط پلیس ردیابی کرد.در این مقاله قصد معرفی کاربرد های شماره سریال موبایل را داریم با ما همراه باشید...
ادامه مطلب
 بانک شماره موبایل همراه اول به تفکیک شهر

توضیحات :
به روز ترین بانک شماره موبایل پیش روی شماست ،
این بانک به تعداد حدود ۱۰ میلیون شماره موبایل اعتباری و دائمی همراه اول کل کشور با فرمت nodpad و تکست می باشد ، نوع تفکیک براساس ۳۱ استان و حدود ۵۰۰ شهرستان اعم از بزرگ و کوچک می باشد ،
یاد آور شویم این بانک فقط شماره موبایل می باشد و برای افرادی که قصد راه اندازی سامانه های پیامکی و شرکت های تبلیغاتی و تبلیغات انبوه در تلگرام -وایبر -اینستاگرام و غ
این را کجای دلم بگذارم؟ همین ... همین دقایق پایانی از بودنم. همین رفتن‌ها و ناگزیر بودن‌ها. همین معاشرت با آدم‌های دوستدار میز و شوکت دنیا. همین لحظه‌های سر به فلک کشیده که گردن کلفت کرده‌اند و زیر پایت را خالی ‌می‌کنند . مبادا ثانیه‌های نفس کشیدنت دو رقمی شود. مبادا زنگ خطرت در گوششان دینگ کند. چقدر کوتاهی دنیا ... !!!روزهای سی و چندیمنم را پر میکنم و دلم شاد نیست از این مصفای روزمرگی. از راه. از تو . از خودم. که هر چی میکشم از خودم است. باید بیش
چگونه شماره شبا حساب بانکی خود را در لحظه به دست آوریم؟ شاید تابحال زیاد پیش آمده که برای واریز وجه نقد به حسابتان از شما شماره شبا خواسته شده باشد. به ویژه برای واریز سود سهام عدالت، یارانه ها، واریز مبلغ از سمت یک سازمان رسمی به هر عنوانی مانند حقوق، بازگشت وجه و.. … دریافت شماره شبا چگونه اتفاق می افتد و در هر بانک چطور میتوان آن را بدست آورد
منبع : وبلاگ ایران سرور
دامنۀ عترت

7151
میلاد امام جواد _علیه السّلام_ مبارک

امام جواد _علیه السّلام_ فرمودند: فَسادُالاْخْلاقِ بِمُعاشَرَةِالسُّفَهاءِ، وَ صَلاحُ الاْخلاقِ بِمُنافَسَةِ الْعُقَلاءِ. «معاشرت و همنشینى با بى خردان و افراد لااُبالى سبب فساد و تباهى اخلاق خواهد شد؛ و معاشرت و رفاقت با خردمندان هوشیار، موجب رشد و کمال اخلاق مى باشد.»  (منبع)
به پیوست، رای هیات عمومی دیوان عدالت اداری موضوع  دادنامه شماره 73 مورخ 1398/01/27 برای اطلاع و اقدام لازم ارسال می گردد. با توجه به رای مذکور، متن رای دادنامه شماره 601 مورخ 1389/12/09 هیات عمومی دیوان عدالت اداری درخصوص ابطال بخشنامه شماره 33553 مورخ 1387/04/12 به شرح ذیل خواهد بود:
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها